Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie matematycznym “TopMaths”

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie,

Dnia 29.04.2021 roku wystartuje bardzo długo wyczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths”!

Mając na uwadze powyższe, chcielibyśmy prosić o zamieszczenie niniejszej informacji na Państwa stronie internetowej. Będzie to bezcenna pomoc w krzewieniu edukacji matematycznej, szczególnie w obecnych okolicznościach – gdy możliwość organizacji tradycyjnej formy rywalizacji na konkursach i olimpiadach tematycznych została w znaczny sposób ograniczona.

Niżej podajemy najważniejsze informacje dotyczące konkursu.

Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich entuzjastów matematyki, którzy zechcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny naukowej. Jego odbiorcami będą uczniowie z terenu całej Polski, znajdujący się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths” zostanie zorganizowany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on rozegrany w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy konkursu, są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia nawiązujące do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).

4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To także szansa, sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.

Zespół portalu Labofii.net

Brak komentarzy

Twój komentarz lub opinia:

You must be logged in Przejdź do tego komentarza