Zaproszenie do udziału w konkursie HackJunior / GovTech

Szanowni Państwo,

W imieniu Departamentu GovTech Polska Kancelarii Prezesa Rady Ministrów serdecznie zapraszam do udziału Państwa szkoły w ogólnopolskim konkursie dla młodzieży ze szkół podstawowych w ramach Festiwalu Govtech - HackJunior.

HackJunior to wydarzenie online skierowane do uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych, którego celem jest promowanie wykorzystywania nowoczesnych technologii w celu nauki aktywnego i kreatywnego procesu rozwiązywania problemów oraz kreowania rzeczywistości. W załączniku przesyłam Państwu komplet informacji na temat wydarzenia HackJunior. (...) czekają atrakcyjne nagrody!

HackJunior odbędzie się online w dniu 27 listopada 2020 r. W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie oraz nauczyciele ze szkół podstawowych z całej Polski.

Zgłoszenia udziału w Konkursie będzie można dokonywać dniach 3-19 listopada 2020 r. na stronie Wydarzenia: https://www.gov.pl/govtech/hackjunior

Zapowiedź Wydarzenia oraz konkursu będzie można zobaczyć  na profilu GovTech, link: https://www.facebook.com/GovTechPolska.

Adres strony Konkursu to: https://www.gov.pl/govtech/hackjunior - na stronie znajdują się aktualne informacje o konkursie

Mail do kontaktu: hackjunior@robotsclass.com

Zapraszamy do śledzenie mediów społecznościowych GovTech Polska:

facebook.com/GovTechPolska

twitter.com/govtechpl

Pozdrawiam,

Bartosz Michalak

Organizatorem wydarzenia HackJunior jest Departament GovTech Polska Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

Brak komentarzy

Twój komentarz lub opinia:

You must be logged in Przejdź do tego komentarza