Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022:

Szanowni Rodzice
Uczniów klas I w r. szk.  2021/2022, bardzo  prosimy  o  dostarczenie  do  sekretariatu  w  formie  papierowej  lub  elektronicznej (sp374@sp374.pl)  następujących   dokumentów:


Szanowni Rodzice i Kandydaci
rozpoczynamy nabór
na rok szkolny 2021/2022 do oddziału przedszkolnego,
do klas pierwszych, czwartych i siódmych SP 374.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne on-line
oraz zapoznanie się z ofertą naszej placówki w dniu 1 marca 2021r.  (poniedziałek) o godz. 18.00.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o przesłanie maila na adres rekrutacja@sp374.pl 

W tytule maila proszę podać imię i nazwisko osoby, która będzie nawiązywała połączenie.

Mogą Państwo przesłać  ewentualne pytania, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkania lub umieścimy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja”.

Link do wydarzenia otrzymają Państwo na podany adres mailowy
na kilka godzin przed spotkaniem.

W związku z pandemią zapraszamy Rodziców i Dzieci do przeniesienia się w wirtualny świat na Boremlowską i obejrzenia filmików, prezentacji z życia naszej szkoły.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania.


 

 

 

 

 

 

 

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się od 2 marca br. i będzie prowadzona
z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Wnioski o przyjęcie do klas 4 i 7 proszę dostarczyć bezpośrednio
do sekretariatu szkoły w godzinach 8.00-16.00.


 Dnia 1 marca odbyło się spotkanie informacyjne online.

Serdecznie dziękujemy za obecność na naszym spotkaniu on-line! Mamy nadzieję, że wszystkie Państwa wątpliwości zostały rozwiane i poznali Państwo odpowiedzi na swoje pytania.
Ale w razie potrzeby publikujemy odpowiedzi na Państwa pytania, które przesyłaliście do nas mailowo. 🙂
Do zobaczenia we wrześniu!

Szanowni Państwo,

 w związku ze zbliżającym się (02.03) otwarciem dla rodziców etapu wypełniania wniosków  informuję, że w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 aby złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rodzice mogą: 

  1. Po wypełnieniu w systemie wniosku i podłączeniu wymaganych skanów dokumentów podpisać wniosek profilem zaufanym i wysyłać w systemie do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.
  2. Po  wypełnieniu w systemie wniosku, wydrukowaniu go i podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.
  3. Wypełnić papierowy wniosek odręcznie i po podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne,  w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru. (W sytuacji tej informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego dyrektor przedszkola/szkoły).

 W związku z obowiązkiem ochrony danych osobowych oraz zgodnie z opublikowanymi na stronie Biura Edukacji „Zasadami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022"  nie zaleca się przesyłania skanów wniosków i dokumentów/oświadczeń potwierdzających kryteria rekrutacyjne na adres mailowy przedszkola/szkoły.

Warszawa, dna 26.02.2021


Zapraszamy do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022:


Zapraszamy do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022:


Rekrutacja do klasy IV i VII na rok szkolny 2021/2022:
Informacja dla rodziców uczniów obecnych klas III i VI SP wraz z wnioskiem w sprawie przeniesienia dziecka...

informacja dla rodziców uczniów obecnych klas III i VI SP wraz z wnioskiem w sprawie przeniesienia dziecka na mocy art. 205 Przepisów wprowadzających ustawę – Prawo oświatowe:

Ww. informacje dostępne będą także na stronie Urzędu Dzielnicy.

harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddziałów_przedszkolnych_w_szkołach_podstawowych_na_rok_szkolny_2021_2022 harmonogram_rekrutacji_do_klas_pierwszych_w_szkołach_podstawowych_na_rok_szkolny_2021_2021