Głosujcie na projekt naszego nowego boiska!!!

Szanowni Państwo,
zagłosujcie i przekażcie swoim Rodzinom, Dziadkom, Znajomym, Sąsiadom, by zagłosowali na projekt BOISKO PRZY BOREMLOWSKIEJ. To przyszłość rozwoju Państwa Dzieci. BUDŻET OBYWATELSKI DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE - PROSIMY O GŁOSOWANIE na nasz szkolny projekt modernizacji boiska

tutaj

Macie Państwo tu w naszej szkole dzieci, bądź przyjdą no naszej szkoły Wasze młodsze dzieci lub dzieci sąsiadów. Zadbajmy o nasz wspólny cel i zagłosujmy!

Od 15 do 30 czerwca 2021 można zagłosować na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Można zagłosować tylko raz. Głosować może każdy mieszkaniec i mieszkanka Warszawy - niekoniecznie osoba zameldowana w mieście, ale faktycznie tu zamieszkująca. Nie trzeba być pełnoletnim - głosować można w każdym wieku. W przypadku osób młodszych niż 13 lat, głosowanie odbywa się przez rodzica lub opiekuna. Można głosować na Pradze Południe, nawet jeśli mieszka się w innej dzielnicy, ale tutaj np. ktoś pracuje, spędza czas, uczy się czy z innych względów wybiera projekty zlokalizowane u nas.

Rekomendujemy głosowanie na nasz projekt BOISKO PRZY BOREMLOWSKIEJ zlokalizowany na Pradze Południe - w tym celu należy wybrać tę dzielnicę przed głosowaniem na projekty dzielnicowe i zwrócić uwagę na miejsce realizacji projektów z puli ogólnomiejskich. Głosuje się przez stronę bo.um.warszawa.pl

JEŚLI WYBRAŁAŚ(-EŚ) GŁOSOWANIE ELEKTRONICZNE
Głosowanie przez internet krok po kroku:

  1. Wejdź na stronębo.um.warszawa.pl
  2. Kliknij przycisk ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE, a następnie wpisz adres email. Na podany adres wyślemy wiadomość z linkiem. Powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu kilku minut.
  3. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link, żeby rozpocząć głosowanie. Jeżeli wiadomość nie trafi do wiadomości odebranych, sprawdź inne foldery np. wiadomości-śmieci, powiadomienia, społeczności itp. Jeśli w żadnym z tych folderów nie ma od nas wiadomości, skontaktuj się z nami - możliwe, że Twoja skrzynka blokuje automatyczne wiadomości. Wyślij nam wiadomość (z adresu, z którego chcesz zagłosować) na adres bo@um.warszawa.pl, a my w odpowiedzi prześlemy Ci indywidualny link do głosowania.
  4. Wybierz projekty, na które chcesz zagłosować (dzielnicowe i ogólnomiejskie).
  5. Możesz wybrać maksymalnie 15 projektów w jednej wybranej dzielnicy oraz do 10 projektów na poziomie ogólnomiejskim.
  6. Koniecznie wybierz projekt BOISKO PRZY BOREMLOWSKIEJ.
  7. Uzupełnij swoje dane. Potrzebują ich wyłącznie do sprawdzenia, czy głos został oddany prawidłowo. Po ogłoszeniu wyników głosowania usuną je. Nie będą wysyłać Ci niechcianych wiadomości i nikomu nie udostępnią Twoich danych.
  8. Upewnij się jeszcze, czy na pewno wybrałaś(-eś) wszystkie projekty, na które chciałaś(-eś) zagłosować i sprawdź czy wybrałeś projekt BOISKO PRZY BOREMLOWSKIEJ, czy wpisałaś(-eś) prawidłowe dane.
  9. Zagłosuj i poczuj dumę z tego, że zmieniasz Warszawę I NASZĄ SZKOŁĘ!

CZEKAMY NA PAŃSTWA GŁOS, CHCEMY BY DZIECI MIAŁY BOISKO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!

p. Lilla Fota-Giedz

Brak komentarzy

Twój komentarz lub opinia:

You must be logged in Przejdź do tego komentarza