Wakacyjny dyżur dla zerówki

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

załączniki - pdf i doc:

harmonogram dla rodziców_zapisy_opieka wakacyjna_2020_wersja 2_kor harmonogram dla rodziców_zapisy_opieka wakacyjna_2020_wersja 2_kor Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020_wer4 Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020_wer4

 

 

 

Brak komentarzy

Twój komentarz lub opinia:

You must be logged in Przejdź do tego komentarza