STRONY ZWIĄZANE Z EDUKACJĄ

logo1     Ministerstwo Edukacji Narodowej
kuratorium1     Kuratorium Oświaty w Warszawie
syrenka     Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy
egzamin2     Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
system_elektroniczny     System elektronicznej rekrutacji
do szkół ponadgimnazjalnych
librus1logo     Dziennik elektroniczny
icon1     Chemia w Gimnazjum nr 22
victor     Serwis internetowy victor.com.pl
czasopisma „Victor” dla gimnazjalistów
duch     Czasopismo - Najświeższe Wiadomości z Odległej Przeszłości
Zachęcamy nie tylko uczniów do poznania czasopisma historycznego dla dzieci i młodzieży, wydawanego przez Fundację Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej HistoriiNajświeższe Wiadomości z Odległej Przeszłości. Pismo jest bezpłatne – można je pobrać ze strony internetowej www.duch.edu.pl. Ukazuje się zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca od września 2014 roku.
eduseja     czasopismo - na http://aleklasa.pl/
Eduseja - internetowy, edukacyjny tygodnik gimnazjalistów do bezpłatnego pobrania ze strony aleklasa.pl. Co poniedziałek nowy numer z powtórkami z epok literackich, lektur, gramatyki, angielskiego, testami do egzaminu gimnazjalnego z polskiego, historii i WOS. W każdym numerze porady dotyczące interpretacji wierszy, obrazów, pisania wypracowań i ortografii. Numer 1 jest już dostępny, numer 2 od 15 września 2014 r.
   


http://www.ronik.org.pl/index.php/pl/ - Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury

Zachęcamy do odwiedzenia strony Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie. Na stronie możecie Państwo zapoznać się aktualnościami dotyczącymi programu imprez organizowanych przez Ośrodek, a także z konkursami oraz olimpiadami, w których mogą wziąć udział Państwa dzieci. Serdecznie zapraszamy!