Projekt gimnazjalny 2017/18

Tematy projektów gimnazjalnych dla klas drugich realizowanych w roku szkolnym 2017/2018. 

  1. Organizujemy turniej taneczny – opiekunowie p. Joanna Kozłowska – Borys, p. Paweł Jędrzejewski.
  2. Doświadczenia chemiczne, które można wykonać w domu – opiekun p. Monika Trzaska.
  3. Zielone płuca Warszawy – opiekun p. Maria Błaszkiewicz.
  4. Fizyka w obiektywie – opiekunowie p. Barbara Radecka, p. Marek Milczarek.
  5. Czy współczesny człowiek też jest człowiekiem witruwiańskim? – opiekunowie p. Ewelina Prokurat, p. Marzena Lesińska – Wardawy.
  6. Ocena stanu czystości powietrza w okolicy naszej szkoły – opiekun p. Jolanta Matysiak.
  7. Pływanie - sport na całe życie – opiekunowie p. Agnieszka Kuster, p. Marta Lipińska.
  8. Gry i zabawy w języku angielskim dla uczniów SP z okazji Dnia Sportu – opiekunowie p. Wioletta Sztark, p. Agata Władyga.
  9. Zabytki - opiekunowie p. Krystyna Choińska, p. Marcin Kondratowicz.
  10. Realizacja spektaklu teatralnego „Wywiad” (adaptacja utworu Mirona Białoszewskiego) - opiekun p. Tomasz Śleszycki.
  11. Współczesne kino niemieckie – opiekun p. Izabela Oczkoś.
  12. Dlaczego ranimy innych? – opiekunowie. p. Joanna Kirsten, p. Anna Schreiber.
  13. „Anime” jako wyraz kultury japońskiej oraz twórczości i talentu człowieka. – opiekun p. Paweł Salach.
  14. Cesarze rzymscy – opiekun p. Rafał Świetliński.

 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Organizujemy turniej taneczny – opiekunowie p. Joanna Kozłowska – Borys, p. Paweł Jędrzejewski.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Bartnik Liwia 2c
2. Paździoch Wiktoria 2c
3. Maul Anna 2c
4. Żukocińska Milena 2c
5. Karczmarek Liwia 2a
6. Surhai Anastasiia 3a
7. Konieczna Marta 2a
8.


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Doświadczenia chemiczne, które można wykonać w domu – opiekun p. Monika Trzaska.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Trauc Kacper 2c
2. Kałowski Mateusz 2c
3. Safonow Gabriel 2c
4. Pokora Fabian 2c
5. Kuklak Aleksander 2c
6. Malinowska Oliwia 2b
7. Skonieczny Krystian 2b
8. Facon Julia 2b


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Zielone płuca Warszawy – opiekun p. Paulina Jakubiak.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Tabęcki Kacper 2b
2. Kazimierczak Igor 2a
3. Świeżewski Tomasz 2b
4. Górniak Michał 2a
5. Góral Jan 2a
6. Serafin Michał 2b
7. Kunka Adrian 2d
8. Kędziora Piotr 2d


LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Fizyka w obiektywie – opiekun p. Barbara Radecka.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Kostrzewski Adrian 2b
2. Shovan Oleksandr 2d
3. Wagner Szymon 2d
4. Stańkowski Krzysztof 2d
5. Chomiński Kuba 2d
6. Zawadzki Gracjan 2d
7. Kosewski Krystian 2a
8. Kowalski Patryk 2c
9. Lepianka Jakub 3c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Czy współczesny człowiek też jest człowiekiem witruwiańskim? – opiekunowie p. Ewelina Prokurat, p. Marzena Lesińska – Wardawy.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Wawrzyński Eryk 2c
2. Kacperski Igor 2c
3. Dołęga Jakub 2c
4. Kasiukiewicz Iwo 3b
5. Radosz Robert 2b
6. Skłodowski Mateusz 2b
7. Gerek Grzegorz 2b
8. Krawczuk Dariusz 2b
9. Jańczyk Kacper 2b
10. Fedorenko Maksym 3a


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Ocena stanu czystości powietrza w okolicy naszej szkoły – opiekun p. Jolanta Matysiak.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Szulejewska Gabriela 2d
2. Gołębiowska Olimpia 2d
3. Michalak Bartłomiej 2d
4. Falkiewicz Natalia 2d
5. Bajszczak Weronika 3c
6. Karczewski Robert 2d
7. Juszczak Katarzyna 2c
8. Laskowska Dominika 2c
9. Gil Paweł 2d
10. Stanisławska Julia 2c


 

 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Pływanie - sport na całe życie – opiekun p. Agnieszka Kuster.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Widyński Kacper 3c
2. Porczyński Adam 2b
3. Polkowski Bartosz 2b
4. Brudnicki Jakub 2b
5. Dzięcioł Dominik 2b
6. Piotrowski Mikołaj 2a
7. Kossowski Łukasz 2a
8. Wawerski Dawid 2c
9. Kuklak Maksymilian 2a


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Gry i zabawy w języku angielskim dla uczniów SP z okazji Dnia Sportu – opiekunowie p. Wioletta Sztark, p. Agata Władyga.

 

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Pętlicka Katarzyna 2a
2. Chamernik Klaudia 2a
3. Borowska Wiktoria 2a
4. Marczak Aleksander 2a
5. Zybert Jakub 2a
6. Borucki Bartosz 2a
7. Wroński Michał 2a
8. Gmitrzuk Adam 2d
9. Majewska Urszula 2d


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Warszawa w legendach i podaniach – opiekunowie p. Krystyna Choińska, p. Marcin Kondratowicz.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Kowalczyk Gabriela 2a
2. Narecka Patrycja 2a
3. Staniec Angelika 2a
4. Michalak Aleksandra 2a
5. Tereszczak Szymon 2a
6. Tereszczak Mateusz 2a
7. Margasiński Antoni 2a
8. Wituski Bartosz 2a
9. Dylewski Jan 2b
10. Radzio Izabella 2b
11. Duchnowska Karolina 2b


LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO:

 

  1. Realizacja spektaklu teatralnego „Wywiad” (adaptacja utworu Mirona Białoszewskiego) – opiekun p. Tomasz Śleszycki.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Wąsikowski Jakub 2c
2. Osada Wiktoria 2c
3. Koźbiał Alan 2c
4. Ptak Patrycja 2c
5. Matuszak Alicja 2c
6. Kacprzak Patryk 2c
7.
8.

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EUKACYJNEGO:

  1. Współczesne kino niemieckie. – opiekun p. Izabela Oczkoś.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Kacprzak Patryk 2c
2. Bartnik Liwia 2c
3. Maul Anna 2c
4. Nikolov Nikolay 2d
5. Majda Adrian 2c
6. Imiela Oskar 2d
7.
8.


 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EUKACYJNEGO:

 

  1. „Dlaczego ranimy innych?” – opiekun p. Joanna Kirsten.

 

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Zalewska Aleksandra 2d
2. Gołębiowska Judyta 2d
3. Gyurjyan Ksenia 2d
4. Kuziak Weronika 2d
5. Ziętecka Weronika 2d
6. Jaciubek Julia 2d
7. Kobylinski Maciej 2d
8. Gładysz Mateusz 2d
9. Pawłowska Zuzanna 2a

 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EUKACYJNEGO:

  1. „Anime” jako wyraz kultury japońskiej oraz twórczości i talentu człowieka. – opiekun p. Paweł Salach.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Puchalska Sandra 2b
2. Koczwarska Wiktoria 2d
3. Bienias Paulina 2d
4. Lubińska – Mycek Zofia 2b
5. Nowicki Antoni 2c
6. Walczak Adam 2a
7. Wyrwa – Wojtkowski Konrad 3c
8.

 

LISTA UCZNIÓW CHCĄCYCH REALIZOWAĆ TEMAT PROJEKTU EUKACYJNEGO:

  1. Cesarze rzymscy – opiekun p. Rafał Świetliński.

 

Lp Nazwisko i imię Klasa
1. Sepioło Maciej 2a
2. Skrobisz Jan 2a
3. Jagiełowicz Eryk 2a
4. Dębski Dawid 2a
5. Janiak Tomasz
6.
7.
8.