Eliminacje do konkursu krakowskiego w szybkim pisaniu na klawiaturze

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Interinfo Polska wraz z Zespołem Szkół Łączności w Krakowie organizuje – kolejne już – VIII Mistrzostwa Polski w szybkim pisaniu na klawiaturze. Odbędą się one 4 kwietnia 2020 r. w Krakowie.
Przed właściwym konkursem, w dniach 1-14 lutego będą przeprowadzane bezpłatne eliminacje online za pośrednictwem przygotowanej przez nas strony eliminacyjnej: https://konkursy-interinfo.pl.
Organizatorzy zapraszają Państwa uczniów do udziału w tych eliminacjach. Najlepsi zawodnicy z całego kraju wyłonieni podczas eliminacji będą mieli szansę spotkać się na żywo, rywalizując podczas Mistrzostw Polski w Krakowie.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz eliminacji dostępnym tutaj: https://konkursy-interinfo.pl/terms/regulamin.pdf
Udział w eliminacjach, jak i we właściwych Mistrzostwach Polski w Krakowie jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje będą pojawiały się na stronie https://interinfopolska.pl oraz na profilu organizatora na Facebooku.
W przypadku jakichkolwiek pytań organizator prosi o e-maile pod adres konkurs@konkursy-interinfo.pl, lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie eliminacji.

Z poważaniem,
organizator konkursu - Stowarzyszenie Interinfo Polska

Brak komentarzy

Twój komentarz lub opinia:

You must be logged in Przejdź do tego komentarza